ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

Для успішного просування бізнесу в мережі недостатньо просто запустити сайт — тут важливо зробити бренд клієнта унікальним і впізнаваним. Для цього під час розробки збирається вся інформація про компанію, опрацьовується стратегія просування і внаслідок цього створюється індивідуальний дизайн. Завдяки копіткій праці та творчому підходу дизайнерів компанії “Web Generator” ви отримуєте якісне та оригінальне оформлення сторінки, що сприятиме ефективному просуванню вашого бізнесу.

Індивідуальний дизайн для:

Сайту-візитки
10 000 грн.

Лендінга (до 5 розділів)
12 000 грн.

Корпоративного сайту від
30 000 грн.

Інтернет-магазину від
25 000 грн.

 

Індивідуальний дизайн сайтів: переваги

Серйозний бізнес ні з чим не сплутаєш. Безумовно, ви без назви бренду зможете дізнатися ту чи іншу компанію лише глянувши на логотип. Це показник високого рівня, якого має прагнути кожен підприємець. Тому, щоб вигідно відрізнятися серед конкурентів, необхідно звернути увагу на послуги індивідуального дизайну.

Основні плюси:

  • Графічне опрацювання кольорових деталей під певне завдання;
  • Створення респектабельного іміджу компанії;
  • Унікальне оформлення кольорів;
  • Ефективний розвиток бізнесу.

Але головним завданням індивідуально опрацьованого дизайну, як і всіх інших складових сайту, є повноцінний розвиток підприємства на ринку. Тому перед вибором веб-студії, з якою ви плануєте працювати, необхідно дізнатися не тільки її репутацію, але й ознайомитися з усіма етапами розробки індивідуального дизайну сайту. >

Як працює “Web Generator”?

Ми пишаємося своїми фахівцями, тому що впевнені не тільки в їхній кваліфікації, а й професійним підходом до будь-якого поставленого завдання. Тому будьте впевнені, що наші дизайнери не приступлять до роботи, поки не обговорять з вами всі побажання та вимоги щодо оформлення сайту. Ми не тільки слухаємо, але й чуємо своїх клієнтів, враховуємо їх переваги дизайну, а також радимо більш сучасні та ефективні рішення. Все це сприяє взаємовигідному та довгостроковому співробітництву практично у 100% випадків.

Розробка поетапно:

  1. Повний аналіз тематики.
  2. Розробка блок-схеми.
  3. Прототип головної сторінки.
  4. Розробка дизайну головної та інших сторінок.

Ці 4 пункти включають величезну працю, яка під силу тільки справжнім професіоналам у своїй сфері. Оскільки наші фахівці завжди в курсі останніх новин у сфері IT, клієнти отримують у результаті ідеальний інструмент для просування своїх товарів і послуг.

Особливості нашої веб-студії

Команда “Web Generator” з першого дня своєї роботи категорично уникає посередності та штампів, тому кожен етап роботи націлений на оригінальність та ефективність. Враховуючи діяльність компанії та побажання замовника, ми насамперед опрацьовуємо унікальну “фішку” для сайту, яка в майбутньому залучатиме потенційних клієнтів. Адже головне завдання вашої веб-сторінки полягає в ефективній роботі та збільшенні прибутку компанії.

Також варто відзначити, що створення дизайну підлаштовується під навігацію сайту, тому що в іншому випадку користувачеві буде складно орієнтуватися і він відразу ж закриє сторінку. Все має не лише виглядати, а й працювати гармонійно, у цьому випадку позитивний результат гарантовано. Потенційний клієнт повинен почуватися комфортно, вивчаючи вашу продукцію чи послуги на сайті. Ми подбаємо про те, щоб відвідування вашого віртуального офісу залишало настільки приємні враження, що кожен користувач рекомендуватиме ваші послуги своєму оточенню. Хіба можна відмовитись від такої реклами?

Звертайтеся і ми разом створимо крутий і потужний продукт, завдяки якому ваш бізнес не просто процвітатиме, а увійде в історію.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН. ПРИКЛАДИ РОБІТ:

Vanilla
Mamba
BeTheme
Onero
Sublime
Wasabi marketing