ПРО НАС

«Web Generation» — це не просто студія веб дизайну та розробки сайтів. «Web Generation» — це в першу чергу ефективне просування, яке необхідне бізнесу. “Web Generation” – це великий досвід та команда професіоналів, які є фанатами своєї справи.

Наші основні послуги:

  • Створення сайтівбудь-якої складності;
  • Дизайн веб-сайтів;
  • Супровід та просування сайтів;
  • Реклама в інтернеті;
  • Копірайтинг;
  • Оптимізація сайтів;
  • І багато іншого.

Студія інтернет дизайну «Web Generation» допоможе не просто створити сайт компанії, але і зробити так, щоб ця сторінка працювала на вас та сприяла розширенню вашого бізнесу.

Чому ми?

Інтернет переповнений студіями, які пропонують розробку сайту підприємства, індивідуальний підхід та сучасний дизайн. І кожному клієнту обіцяють високу якість роботи та подальший стрімкий розвиток компанії. Ми робимо більше.

Для нас замовлення сайтів — це цілий комплекс послуг, який ми починаємо з скрупульозного вивчення теми. Розробники сайтів з нашої команди завжди порадять, як зробити сторінку функціональною та презентабельною. Наші дизайнери порекомендують найкраще рішення по оформленню та кольоровій гамі. А завдяки контенту вийдуть сайти .

Наші фахівці постійно розвиваються у своїй сфері, тому Web Generation завжди на крок попереду. Ми не робимо сайти – ми створюємо майбутнє.

Олександр

Керівник компанії Portes

Звернувся з метою створення інтернет-магазину, у нас був старий магазин на сервісі. Мета була імпортувати всі товари зі старого магазину на новий, сортуванням та наповненням займалися самі, нам зробили магазин з безліччю функціоналу з вибірки та фільтрації. Співпрацюємо до сьогоднішнього дня, раджу.

Олена

Директор компанії

У нас є магазин з продажу велосипедів, але не було інтернет магазину, по дизайну нам зробили магазин і реалізували функціонал онлайн оплати приват 24. Також нам робили синхронізацію з сервісом ТОРГСОФТ, всі товари автоматично імпортуються та оновлюються з цього сервісу. У нас завжди актуальні залишки та ціни.

Лариса

Власник магазину

Ми є власниками магазину з продажу шуб, звернулися до студії з проханням створити інтернет магазин. Ми прийняли шаблонний варіант, вибрали шаблон і переклали російською мовою, наповнили товарами, все швидко та якісно.

Віталій

Керівник компанії

Дякуємо хлопцям за створення корпоративного сайту, сайт вийшов об'ємним як на сторінках так і наповненням, наповнення робила студія двома мовами, на виході отримали вже повністю готовий продукт, і далі співпрацюватимемо. Дякую.

Роман

Керівник компанії

Дуже вдячний команді за реалізацію лендингу для реклами, зробили дизайн та верстку, все дуже сподобалося, раджу.